Dla firm


Dom Wypoczynkowy Pod Litwinką doskonale sprawdza się jako miejsce na organizację konferencji i spotkań biznesowych w Białce Tatrzańskiej. Dobra lokalizacja, bogate zaplecze gastronomiczno-noclegowe oraz szereg dodatkowych atrakcji z pewnością wyróżniają nas na lokalnym rynku.

Wszystko jest na terenie jednego obiektu. Po zakończonym szkoleniu goście mogą odpocząć w naszych pokojach, zjeść przygotowany przez nas posiłek lub skorzystać z propozycji rekreacyjnych. Organizujemy imprezy integracyjne, kuligi z pochodniami, wspólne pieczenie barana, spotkania z zespołem góralskim lub cygańskim. W ogrodzie znajduje się duży, zadaszony szałas z grillem. Idealne miejsce dla grupy na wieczorny odpoczynek na świeżym powietrzu. Zapraszamy również do naszego mini spa z sauną i jacuzzi lub na bilard do naszej sali kominkowej.

Pod Litwinką cieszy się dużą popularnością wśród wycieczek zorganizowanych. Dzięki wygodnym pokojom, dużej jadalni i przestronnej sali kominkowej (która może być przekształcona w salę konferencyjną) zapewniamy Wam przestrzeń i swobodę. Gościliśmy już kolonie, obozy językowe, pracowników na wyjazdach integracyjnych.