Nasz obiekt


Wspólne ubieranie choinki, poszukiwanie prezentów, poznawanie dawnych rodzinnych receptur i długie rozmowy przy kominku do białego rana. Jeśli lubicie tak spędzać swój wolny czas, ośrodek Pod Litwinką w Białce Tatrzańskiej jest miejscem idealnym dla Was.

Pokoje

Noclegi Białka Tatrzańska Pod LitwinkąOddajemy Wam komfortowe pokoje dla 2, 3 i 4 osób, studia rodzinne oraz apartamenty o wyższym standardzie. Wszystkie mają łazienki i telewizor. Przytulne wnętrza są stylowo urządzone. Posiadają wygodne drewniane łóżka oraz przestronne, pojemne szafy. W sumie oferujemy aż 50 miejsc noclegowych.

Kuchnia

Staramy się, aby goście poczuli się Pod Litwinką jak u siebie – swobodnie i przytulnie. Stąd w naszym obiekcie tradycyjna, domowa kuchnia, pełna dawnych smaków i przepisów – niektórych prawie stuletnich! Pieczemy pyszne ciasta, częstujemy własnymi przetworami oraz swojskimi wędlinami. Zapraszamy zwłaszcza na wyśmienite szynki i kiełbasy (również z dziczyzny!) przygotowane przez pana domu. Dużo pracy wkładamy w stworzenie ciepłej, rodzinnej atmosfery. Zawsze czeka tu na Was smaczne ciasto na stole, kosz z jabłkami czy orzechami oraz uwielbiane przez dzieci racuchy babci Wiktorii.

Od godz. 8.00 do 10.00 podajemy obfite śniadania w formie szwedzkiego stołu, od 15.00 do 17.00 obiadokolacje.

Przykładowe menu:

  • śniadanie: kawa, herbata, mleko, kakao, zupa mleczna, wędliny, sery, sałatki, pasty, jarzyny, jogurty, dżemy, danie na ciepło, wyroby cukiernicze.

  • obiadokolacja: zupa, drugie danie, kompot, deser.

Grupy zorganizowane


Zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane.
Gwarantujemy ok. 50 miejsc noclegowych.
Nasz pensjonat w Białce Tatrzańskiej posiada kartę kwalifikacyjną

Wypoczynek

Na najmłodszych gości ośrodka Pod Litwinką w Białce Tatrzańskiej czeka plac zabaw, trampolina oraz duży, zielony ogród z boiskiem do piłki nożnej i siatkówki. W budynku znajduje się stół do tenisa i bilard.

Noclegi Białka Tatrzańska Pod LitwinkąZapraszamy również do wygodnego pokoju wypoczynkowego z telewizorem. Wieczorami sprzyja długim rozmowom przy kominku. W dzień może pełnić funkcję małej sali konferencyjnej. Relaks z pewnością uświetni nasza sauna i jacuzzi. Ważne jest dla nas, abyście dobrze wspominali chwile wypoczynku w naszym obiekcie. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły jak kosz ze smakołykami, dostępny ekspres do kawy czy książki i czasopisma dla gości. Razem z nami upieczecie również barana czy prosiaka w szałasie z grillem i miejscem na ognisko. Po prostu mile spędzicie czas.

Nie zapominamy o amatorach białego szaleństwa. Pozostawią oni swój sprzęt sportowy w nowoczesnej narciarni z suszarnią, a kierowcy samochody na bezpłatnym parkingu przy obiekcie. Na terenie domu wypoczynkowego zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci internetowej Wi-Fi.

Imprezy okolicznościowe i dodatkowe atrakcje

Jeśli lubicie tradycyjną kuchnię i przyjacielską atmosferę to Pod Litwinką w Białce Tatrzańskiej jest dobrym miejscem na zorganizowanie małej konferencji, spotkania biznesowego lub rodzinnego. Kompleksowo przygotowujemy kameralne przyjęcia okolicznościowe. Możemy wzbogacić je o dodatkowe atrakcje, jak pieczenie barana, kuligi z pochodniami, wizytę gawędziarza. Przyjemną zabawę z pewnością uświetni zaproszona przez nas kapela góralska czy wodzirej.

Organizujemy również niewielkie imprezy integracyjne czy wyprawy z przewodnikiem. Szczegóły oferty udostępniamy mailowo lub telefonicznie.