Atrakcje


Ważne jest dla nas, abyście dobrze wspominali chwile spędzone w Domu Wypoczynkowym Pod Litwinką. Przygotowaliśmy więc wiele atrakcji dostępnych na terenie naszego obiektu w Białce Tatrzańskiej.

Najmłodsi goście pokoi Pod Litwinką z pewnością ucieszą się z placu zabaw z piaskownicą i domkiem. W zielonym ogrodzie czeka na nich także trampolina oraz boisko do gry. A kiedy znudzi im się zabawa na świeżym powietrzu, w budynku znajdą stół do tenisa i bilard. Rodzice mogą wypocząć przy grzańcu w sali kominkowej z telewizorem lub razem z gospodarzem upiec prosiaka w drewnianym szałasie z grillem i miejscem na ognisko. Udostępniamy ekspres do kawy oraz książki i czasopisma. Dla narciarzy mamy narciarnię z suszarnią. Mogą także wybrać się na stok z naszym instruktorem nauki jazdy na snowboardzie i skorzystać z jego lekcji.

Pragniemy abyście u nas mile spędzili czas i dobrze się bawili. Organizujemy kuligi. Zapraszamy do nas kapelę cygańską lub góralską, wodzireja i gawędziarza. Staramy się urozmaicić Wasz pobyt i ciągle wprowadzamy nowe atrakcje, np. naukę śpiewu i tańca góralskiego. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje spędzania wolnego czasu. W miarę możliwości staramy się je realizować.

Noclegi Białka Tatrzanska Pod Litwinką Noclegi Białka Tatrzanska Pod Litwinką